wczytuję grafiki...
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński

Ćwierćfinał IMP w Łodzi

turniej miedziaka 36 20150526 1241262410

Ćwierćfinał IMP w Łodzi.

  

 

Stanisław Miedziński był zawodnikiem łódzkiego klubu. W barwach Gwardii Łódź zaczynał swoją karierę. Gdy klub z Łodzi został zlikwidowany,Stanisław Miedziński przeniósł się do Torunia.  Adrian ten tor dobrze wspomina, to właśnie tu kręcił swoje pierwsze kółka.

Ta znajomość łódzkiego owalu przydała się Adrianowi. Podczas spotkania można było zauważyc kilka ciekawych sytuacji w jego wykonaniu.Zakończył zawody z dorobkiem 9 pkt (1,3,3,2,t) i zajął 4 miejsce.

Cieszy dobra postawa Adriana oraz jego Teamu, jedziemy dalej !!!!! 

Wyniki:
1. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 13 (3,2,2,3,3)
3. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź) - 10 (1,3,2,1,3)
4. Adrian Miedziński (Get Well Toruń) - 9 (1,3,3,2,t)
5. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 9 (3,2,d,2,2)
6. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź) - 8 (0,1,2,3,2)
7. Damian Adamczak (Orzeł Łódź) - 7 (1,3,3,d,w) + d + 3 +3
8. Zbigniew Suchecki (Speedway Wanda Instal Kraków) - 7 (3,1,1,0,2) + 2 + 2 + 2
9. Sebastian Ułamek (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 7 (2,1,1,3,w) + 3 +1
10. Patryk Malitowski (KSM Krosno) - 7 (2,2,1,1,1) + 3 + d
11. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 7 (2,0,3,1,1) + u + 1
12. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - 7 (2,1,0,1,3) + 2 + 0
13. Tomasz Chrzanowski (KSM Krosno) - 5 (1,0,3,0,1)
14. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) - 5 (0,0,1,2,2)
15. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz) - 2 (0,0,0,2,0)
16. Oskar Fajfer (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,2,d,0,t)
17. Kamil Nowacki (Stal Gorzów) - 1 (1)
18. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 0 (d)


Bieg po biegu:
1. (67,92) Drabik, Cyfer, Miśkowiak, Jamróg
2. (68,69) Zengota, Ułamek, Miedziński, Przedpełski
3. (70,26) Suchecki, Malitowski, Chrzanowski, Fajfer
4. (68,72) Pieszczek, Jędrzejewski, Adamczak, Ajtner-Gollob
5. (69,14) Miśkowiak, Malitowski, Ułamek, Jędrzejewski
6. (68,08) Pieszczek, Drabik, Suchecki, Przedpełski
7. (68,65) Adamczak, Zengota, Cyfer, Chrzanowski
8. (69,12) Miedziński, Fajfer, Jamróg, Ajtner-Gollob
9. (69,98) Chrzanowski, Miśkowiak, Przedpełski, Ajtner-Gollob
10. (68,35) Adamczak, Drabik, Ułamek, Fajfer (d4)
11. (67,84) Miedziński, Pieszczek, Malitowski, Cyfer
12. (68,90) Jędrzejewski, Jamróg, Suchecki, Zengota (d/s)
13. (68,45) Pieszczek, Zengota, Miśkowiak, Fajfer
14. (67,53) Drabik, Miedziński, Jędrzejewski, Chrzanowski
15. (68,97) Ułamek, Ajtner-Gollob, Cyfer, Suchecki
16. (68,37) Jamróg, Przedpełski, Malitowski, Adamczak (d1)
17. (68,65) Miśkowiak, Suchecki, Nowacki, Adamczak (w/u), Miedziński (t)
18. (67,89) Drabik, Zengota, Malitowski, Ajtner-Gollob
19. (67,82) Cyfer, Przedpełski, Jędrzejewski, Trzensiok (d/s), Fajfer (t)
20. (68,65) Pieszczek, Jamróg, Chrzanowski, Ułamek (w/u)

Miniturniej o miejsca 7-12:
21. Malitowski, Cyfer, Adamczak (d2)
22. Ułamek, Suchecki, Jędrzejewski (u2)
23. Adamczak, Suchecki, Jędrzejewski, Cyfer
24. Adamczak, Suchecki, Ułamek, Malitowski (d4)