wczytuję grafiki...
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński

Eliminacje Złotego Kasku w Krakowie

ks toru wybrzee 4 20160324 2058418321

Eliminacje Złotego Kasku w Krakowie

 

 

Niestety Adrianowi nie poszczęściło się w tegorocznych eliminacjach Złotego Kasku.

Na swoim profilu facebookowym napisał:

"Dzisiaj startowałem w Eliminacjach Złotego Kasku w Krakowie, gdzie dalej awansowało 5 zawodników,a mi trochę zabrakło.Zdobyłem 8 pkt. (w,2,1,2,3). Wykluczenie w mojej ocenie i nie tylko - niesłuszne!. Trudno, ale zły jestem.

Jazda była dobra i motocykl też, na początku pomyliłem się z ustawieniami i dwa razy trzecie pole nie pomogło :(
Ostatecznie to był dobry trening przed rozpoczęciem PGE Ekstraligii."

Widać, że Adrian nie załamuję się i walczy dalej !!!

Wyniki:
1. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów) - 13 (3,3,3,1,3)
2. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów) - 13 (2,3,3,2,3)
3. Norbert Kościuch (Polonia Piła) - 12 (3,2,3,2,2)
4. Mateusz Szczepaniak (Betard Sparta Wrocław) - 11 (3,2,2,3,1)
5. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 9+3 (1,1,2,3,2)
----
6. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 9+2 (0,3,2,1,3)
7. Ernest Koza (KSM Krosno) - 8 (1,3,1,3,0)
8. Adrian Miedziński (Get Well Toruń) - 8 (w,2,1,2,3)
9. Dawid Lampart (Stal Rzeszów) - 8 (2,0,3,1,2)
11. Marcin Rempała (KSM Krosno) - 7 (2,0,2,2,1)
10. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź) - 6 (d,1,1,3,1)
12. Krystian Rempała (Unia Tarnów) - 4 (3,1,0,d,0)
13. Edward Mazur (Speedway Wanda Instal Kraków) - 4 (2,d,1,d,1)
14. Zbigniew Suchecki (Speedway Wanda Instal Kraków) -3 (0,1,d,0,2)
15. Rafał Trojanowski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 3 (1,2,0,0,d)
17. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 1 (0,1,0)
12. Artur Mroczka (Get Well Toruń) - 1 (1,-,-,-,-)
18. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 0 (d)

Bieg po biegu:
1. (70,26) K.Rempała, Mazur, Kołodziej, Suchecki
2. (70,34) Szczepaniak, Lampart, Trojanowski, Zengota
3. (69,86) Kasprzak, Pawlicki, Mroczka, Miedziński (w/su)
4. (70,02) Kościuch, M.Rempała, Koza, Jamróg (d1)
5. (70,55) Pawlicki, Kościuch, Suchecki, Lampart
6. (69,68) Zengota, Miedziński, Kołodziej, M.Rempała
7. (69,61) Kasprzak, Szczepaniak, Jamróg, Mazur (d2)
8. (70,30) Koza, Trojanowski, K.Rempała, Smektała
9. (70,93) Kasprzak, Zengota, Koza, Suchecki (d4)
10. (69,90) Lampart, Kołodziej, Jamróg, Drożdż
11. (69,29) Pawlicki, M.Rempała, Mazur, Trojanowski
12. (69,34) Kościuch, Szczepaniak, Miedziński, K.Rempała
13. (70,48) Szczepaniak, M.Rempała, Dróżdż, Suchecki
14. (70,22) Kołodziej, Kościuch, Kasprzak, Trojanowski
15. (69,62) Koza, Miedziński, Lampart, Mazur (d4)
16. (69,24) Jamróg, Pawlicki, Zengota, K.Rempała (d3)
17. (69,61) Miedziński, Suchecki, Jamróg, Trojanowski (d4)
18. (69,72) Pawlicki, Kołodziej, Szczepaniak, Koza
19. (69,59) Zengota, Kościuch, Mazur, Dróżdż
20. (70,30) Kasprzak, Lampart, M.Rempała, K.Rempała
Bieg o 5. miejsce. (69,85) Kołodziej, Zengota