Formularz akredytacyjny na turniej z okazji 15-lecia startów Adriana

• Saturday, 14 March 2015 10:02

Prosimy o czytelne wypełnienie i podpisanie poniższego formularza:

formularz akredytacji (PDF)

Wypełniony formularz prosimy przesłać w dniach: od poniedziałku (16 marca) do czwartku (19 marca do godziny  12:00) na adres mailowy:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Odpowiedzi na wysłane formularze otrzymacie Państwo w czwartek 19 marca do godziny 16:00.

Złoty Kask dla Pawlickiego

• Monday, 13 October 2014 15:49

Mimo sobotniego Grand Prix, już w niedzielę w dość wczesnych godzinach Miedziak zjawił się w Rawiczu, gdzie rozegrano zawody o Złoty Kask. Wygrać się nie udało, ale torunianin po raz kolejny pokazał się z dość dobrej strony zajmując szóstą pozycję w turnieju.

Połfinał na zakończenie cyklu

• Monday, 13 October 2014 15:27

Ostatnia runda Speedway Grand Prix w sezonie 2014 przeszła już do historii. Zawody na MotoArenie wygrał Krzysztof Kasprzak, natomiast Mistrzem Świata, bez niespodzianki, został Greg Hancock. Toruński akcent, Adrian Miedziński dotarł do półfinału i po wcześniejszych perypetiach torunianina, rezultat ten można uznać za zadowalajacy.

Trzy punkty w Częstochowie

• Sunday, 21 September 2014 14:28

Ostatni turniej cyklu Speedway European Championships zakończył się wygraną Grigorija Łaguty. Rosjanin w finale pokonał Nickiego Pedersena, Petera Kildemanda oraz triumfatora całego cyklu i zdobywcy Mistrzostwa Europy Emila Sayfutdinova. Adrian Miedziński w zawodach w Częstochowie zdobył trzy punkty i uplasował się na czternastej pozycji.