wczytuję grafiki...
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński
 • Adrian Miedziński

"Miedziak" zaprasza na swój Turniej i… sam sprzedaje bilety!

8

"Miedziak" zaprasza na swój Turniej i… sam sprzedaje bilety!

 

Piękna pogoda za oknem powoduje, iż każdego dnia fani żużlowi odliczają dni do pierwszych ligowych spotkań. Nieco inaczej jest w Toruniu, gdzie już w najbliższy piątek odbędzie się "Turniej z okazji 15-lecia startów Adriana Miedzińskiego", który będzie przedsmakiem sezonowych emocji. Impreza zapowiada się niezwykle interesująco, a sam zainteresowany zaangażował się w sprzedaż biletów i programów.

Pierwotnie zawody miały się odbyć 21 marca. Z powodu na kolizję terminów z ligą angielską postanowiono przyśpieszyć Turniej, który odbędzie się już w najbliższy piątek. Wychowankowi Apatora udało się zgromadzić na starcie całkiem niezłe zestawienie zawodników. - Chciałem podziękować wszystkim kolegom za to, że potwierdzili przyjazd na moją imprezę. Bardzo się cieszę, że udało się zgromadzić tak fajną listę startową. Mamy tu zawodników dobrze znanych, pogoda ostatnimi czasy dopisuje więc liczę, że będą to udane zawody - powiedział Adrian Miedziński.

Gdzie można kupić bilety? - Obecnie można bilety kupować na Motoarenie oraz w Atrium Copernicus, gdzie specjalnie zostało otwarte stoisko właśnie pod sprzedaż biletów. Wiemy, jak bardzo kibice w grodzie Kopernika przywykli do Fan Shopu w Galerii. Obecnie wyspa z gadżetami jest jeszcze w trakcie renowacji, dlatego też Klub postawił dodatkowe stoisko, które znajduje się przy nowym wejściu do Atrium. Widząc zainteresowanie biletami, myślę, że warto było - powiedział "Miedziak", który zapowiedział, że sam pojawi się na stoisku by wesprzeć kasjerów oraz… przeprowadzić konkurs.

Jak się okazuje, pomimo tego, iż będzie to turniej towarzyski to sam organizator bardzo poważnie podszedł do zawodów. - Tak naprawdę to od kilku miesięcy staraliśmy się działać tak, by wszystko wyszło jak najlepiej. Aż ciężko uwierzyć w to, że zawody odbędą się już za kilka dni. Niemniej myślę, że będzie fajnie, ceny biletów nie są wygórowane, pogoda jest coraz lepsza, czego chcieć więcej? Nie zostaje mi nic innego jak tylko zaprosić wszystkich na Turniej w piątek. Startujemy o godzinie 18.00.

Kiedy będzie można spotkać Adriana w Atrium Copernicus? "Miedziak" pojawi się w Galerii w czwartek, 19 marca o godzinie 18.00. To właśnie wtedy będzie możliwość porozmawiania z zawodnikiem, uzyskania okolicznościowej widokówki wraz z dedykacją czy też… wygrania specjalnego upominku. - Osoba, która jako pierwsza zakupi ode mnie bilet na turniej oraz poda poprawną odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie wygra replikę plastronu z Turnieju. Myślę, że jest to ciekawa nagroda, która z pewnością będzie miłą pamiątką dla kibica żużlowego w Grodzie Kopernika.

Bilety na turniej "15-lecie startów Adriana Miedzińskiego" w cenie 50 złotych (strefa czerwona) oraz 15 złotych (pozostałe strefy) można nabywać w dni powszednie od 8 do 16 w kasie KS Toruń na Motoarenie oraz od 9 do 21 w Atrium Copernicus.

W dniu rozgrywania zawodów kasy stadionu otwarte będą od godziny 16.00. Program zawodów kosztuje 5 złotych.

źródło : informacja prasowa KS Toruń.