wczytuję grafiki...
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński
  • Adrian Miedziński

Czeska Ekstraliga

miedziak 4 20150526 1000011208Czeska Ekstraliga

Zlata Prilba Pardubice zdominowała tegoroczne rozgrywki czeskiej ekstraligi.
Najlepszym zawodnikiem Zlatej Prilby był Vaclaw Milik,kóry wywalczył czternaście punktów. W drużynie AK 3ton Slany najlepszym zawodnikiem był Miedziak, który zdobył piętnaście "oczek".
Liderem PDK Grepl Mseno był Sebastian Ułamek, zapisał na swoim koncie piętnaście punktów

Zlata Prilba Pardubice - 37
1. Vaclav Milik - 14 (2,3,3,3,3)
2. Tomas Suchanek - 7 (2,3,1,-,1)
3. Ales Dryml - 7 (1,-,3,3,0)
4. Patrik Mikel - 0 (0,0,-,0)
5. Martin Vaculik - 9 (2,3,3,1)

AK 3ton Slany - 32+3
1. Piotr Dziatkowiak - 0 (0,0,0,0)
2. brak zawodnika
3. Eduard Krcmar - 14 (3,2,2,4!,2,1)
4. Michal Dudek - 3 (2,0,1,-,0)
5. Adrian Miedziński - 15 (3,2,2,2,3,3)

AK Marketa Praga - 32+2
1. Matej Kus - 15 (3,3,3,2,2,2)
2. Zdenek Holub - 5 (2,1,2,-)
3. Michal Skurla - 3 (1,1,0,1,-)
4. Filip Hajek - 1 (1,-,-,-)
5. Josef Franc - 8 (2,1,0,1,2,2)

PDK Grepl Mseno - 24
1. Ondrej Smetana - 3 (1,-,1,1,0)
2. Martin Malek - 0 (w,0,-,0)
3. Hynek Stichauer - 6 (3,1,w,1,1)
4. Jan Holub - 0 (d,-,0,-)
5. Sebastian Ułamek - 15 (1,3,2,6!,0,3)

Bieg po biegu:
1. Miedziński, Milik, Hajek, J. Holub (d3)
2. Stichauer, Suchanek, Skurla, Dziatkowiak
3. Krcmar, Z. Holub, Smetana, Mikel
4. Kus, Dudek, Dryml, Malek (w/2min)
5. Suchanek, Franc, Ułamek, Dudek
6. Milik, Krcmar, Skurla, Malek
7. Ułamek, Vaculik, Z. Holub, Dziatkowiak
8. Kus, Miedziński, Stichauer, Mikel
9. Vaculik, Ułamek, Franc, Dziatkowiak
10. Dryml, Miedziński, Smetana, Skurla
11. Milik, Z. Holub, Dudek, Stichauer (w/u)
12. Kus, Krcmar, Suchanek, J. Holub
13. Ułamek (6!), Krcmar (4!), Skurla, Mikel
14. Dryml, Krcmar, Stichauer, Franc
15. Vaculik, Miedziński, Franc, Malek
16. Milik, Kus, Smetana, Dziatkowiak
17. Miedziński, Kus, Vaculik, Ułamek
18. Ułamek, Franc, Suchanek, Dudek
19. Miedziński, Kus, Stichauer, Dryml
20. Milik, Franc, Krcmar, Smetana

Bieg dodatkowy o 2. miejsce
21. Krcmar, Franc